Світоліна вийшла у півфінал турніру в Брісбені, обігравши 9-ю ракетку світу

16,1 т.
Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна після розгромної перемоги у другому колі, легко вийшла в півфінал тенісного турніру в австралійському Брісбені, призовий фонд якого становить 895 тисяч доларів.

Чвертьфінальний поєдинок проти Йоханни Конти з Великобританії тривав 2 години та 12 хвилин і завершився за рахунку 1: 6, 7: 6 (6), 3: 2.

Читайте: "Дивляться вночі": Світоліна зізналася, що в Україні її змушує плакати

Перед початком вирішального сету британка отримала травму і їй довелося взяти медичну перерву. Масажисти спробували повернути тенісистку до гри, проте після п'яти геймів Конта відмовилася продовжувати зустріч.

After going off court for treatment early in the 3rd set , Jo Konta is forced to retire from her entertaining match with Elina Svitolina , who advances to the semifinal #BrisbaneTENnis pic.twitter.com/AeR6LF2X5t