Хлопець Світоліної виграв супертурнір в Голландії

11,7 т.

Бойфренд українки Еліни Світоліної Гаель Монфіс виграв в Роттердамі турнір серії ATP 500 з призовим фондом € 2,098,480. У фіналі французький тенісист переміг Стена Ваврiнку (Швейцарія) – 6:3, 1:6, 6:2.

Тривалість зустрічі склала 1 годину 45 хвилин. На рахунку переможця поєдинку 1 ейс, 3 подвійні помилки і 4 реалізованих брейк-пойнта з 10. Ваврінка відзначився 2 подачами навиліт і 3 брейками. Подвійних помилок Стен уникнув.

Гаель Монфіс

Монфіс завоював восьмий титул в кар'єрі і перший – з січня 2018 го. Перемога принесла йому 500 очок в залік світового рейтингу. Цей успіх в Нідерландах дозволить 32-річному французу піднятися на сім рядків у рейтингу ATP (26-е місце).

Читайте: ''Солоденька'': бойфренд Світоліної розповів про тенісистку, згадавши ''Статеве виховання''

Нагадаємо, що в півфіналі Монфіс сенсаційно обіграв другу ракетку Росії Данила Медведєва.

Нещодавно з'явилося відео, як Монфіс і Еліна проводять час разом.