Знаменитий тенісист неймовірним способом відбив удар, зірвавши овації на трибунах

16,0 т.
Томас Бердих

Знаменитий чеський тенісист Томаш Бердих відзначився розкішним ударом лежачи в чвертьфінальному матчі престижного турніру Mercedes Cup, який проходить у німецькому Штутгарті. Епізод стався у грі проти Фелісіано Лопеса з Іспанії.

У першому сеті за рахунку 6:6 31-річний Бердих підсковзнувся, впав, але не дивлячись на це зміг відбити м'яч і виграти розіграш. Такий прийом викликав справжні овації на трибунах.

У результаті чех виграв першу партію, однак переможцем у матчі став його суперник. Зустріч завершилася з рахунком 6:7, 6:3, 6:4 на користь Лопеса.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Quando l'erba e scivolosa ... ?? #Berdych #MercedesCup (via: @TennisTV ) pic.twitter.com/vIIGVHY6K1

- We Are Tennis Italia (@WeAreTennisITA)

16 червня 2017 р

Читайте: Знаменитий британець вирішив повторити відомий футбольний трюк із пивом, але щось пішло не так: курйозне відео

Нещодавно французький тенісист під час матчу виконав рідкісний трюк, підірвавши Youtube.