Найкращий тенісист України яскраво обіграв росіянина і вийшов у чвертьфінал престижного турніру

9,5 т.

Перша ракетка Укрїни Олександр Долгополов здолав москвича Карена Хачанова на тенісному турнірі в Барселоні з призовим фондом у 2,5 млн доларів. В 1/16 фіналу Barcelona Open BancSabadell наш співвітчизник здобув перемогу у двох партіях - 6:4, 7:5.

Спортсмени провели на корті 1 годину 20 хвилин, за які українець десять разів подав на виліт, допустив дві подвійні помилки, а також виграв 67% перших подач. Водночас росіянин 8 разів подав ейс, допустив також дві подвійні помилки і виграв 51% м'ячів на перших подачах.

Суперником Олександра в чвертьфіналі буде Кей Нісікорі (шоста ракетка світу). Японець виступає під другим номером посіву на турнірі.

Раніше Долгополов у першому колі ефектно обіграв іншого росіянина, Євгенія Донського.

Як повідомляв "Обозреватель", збірна України пробилася до еліти світового тенісу.