Юна українка вийшла у фінал Australian Open, обігравши росіянку

29,4 т.
Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк пробилася в фінал юніорського турніру Великого шолома Australian Open. Наша співвітчизниця путівку у вирішальний матч змагань здобула в поєдинку проти росіянки Олени Рибакіної - 6:1, 7:5.

Суперниці провели на корті 1 годину 6 хвилин. 14-річна Костюк двічі подала на виліт і припустилася аж 6 подвійних помилок. При цьому Марта зробила 4 брейк-поінти і показала відмінну гру на першій подачі, на якій наша тенісистка виграла 20 із 24 розіграшів.

За титул чемпіонки Australian Open Марта змагатиметься із тріумфатором юніорського Roland Garros минулого сезону і першою сіяною в Мельбурні Ребекою Масаровою зі Швейцарії.

Читайте: Іспанський тенісист підстрелив суддю під час матчу: опубліковано відео

Як повідомляв "Обозреватель", швейцарець Роджер Федерер став найстаршим фіналістом турніру Великого шолома за останні 32 роки. Напередодні легендарний тенісист пробився у вирішальний матч чоловічої сітки Australian Open.