Українець переміг знаменитого російського чемпіона на тенісному супертурнірі в США

1,8 т.

Український тенісист Ілля Марченко стартував з перемогою на тенісному турнірі серії Masters BNP Paribas Open з призовим фондом у 7 мільйонів доларів.

У першому колі змагань в американському Індіан-Уельсі наш співвітчизник вибив з боротьби відомого росіянина Дмитра Турсунова - 7:5, 7:6 (8:6).

Суперники провели на корті трохи більше двох годин. За цей час Марченко зробив п'ять подач на виліт, а також здійснив 6 подвійних помилок. Зазначимо, що Турсунов є переможцем Кубка Девіса-2006 і Кубка Хопмана-2007.

Читайте: Українка зробила принизливий вчинок після перемоги на престижному тенісному турнірі: відео інциденту

У другому колі Ілля битиметься з третім номером посіву швейцарцем Станісласом Ваврінкою.

Як повідомляв "Обозреватель", Еліна Світоліна встановила абсолютний рекорд України у світовому тенісі.