16-річна українка розтрощила росіянку після гучної сенсації на престижному тенісному турнірі

20,3 т.
Даяна Ястремська

Юна українка Даяна Ястремська продовжує розбурхувати тенісний світ. 16-річна одеситка впевнено вийшла до чвертьфіналу престижного турніру WTA в Стамбулі з призовим фондом 250 тисяч доларів.

Наша співвітчизниця розтрощила в двох сетах росіянку Анну Калинську. Матч на турецьких кортах тривав всього 67 хвилин і завершився переконливою перемогою Ястремської з рахунком 6:1, 6:4.

Читайте: Найкраща тенісистка України розбурхала уболівальників сліпучим образом

Протягом поєдинку Даяна зробила одну подачу навиліт, вигравши 50% м'ячів на своїй подачі. При цьому українка допустила дві подвійні помилки.

Суперниця Ястремської визначиться завтра, 27 квітня. Наша тенісистка зустрінеться з переможницею пари Яна Чепелова (Словаччина) - Сара Соррібес Тормо (Іспанія).

Нагадаємо, в першому колі стамбульського турніру 16-річна українка створила гучну сенсацію, обігравши знамениту німкеню.