Знаменитий український тенісист виграв міжнародний турнір у Сеулі

5,8 т.

Знаменитий український тенісист Сергій Стаховський виграв турнір серії ATP Challenger Tour з призовим фондом у 100 000 доларів, який з 9 по 15 травня проходив у Сеулі. У фіналі 30-річний киянин у важкій боротьбі обіграв спортсмена з Тайваню Лю Яньсюня - 4:??6, 6:3, 7:6 (3).

Матч тривав 2 години і 34 хвилини, а в середині третьої партії був перерваний через дощ. Сергію вдалося відіграти 7 матчболів. В активі нашого тенісиста 13 ейсів і 6 подвійних помилок.

Читайте: Найкраща тенісистка планети отруїлася собачим кормом

На шляху до фіналу наш співвітчизник у чвертьфіналі обіграв господаря змагань Дак Хі Лі (7:5, 6:2), а у півфіналі без проблем розібрався з росіянином Олександром Кудрявцевим (6:2, 6:4).

У цьому сезоні це перший титул для Стаховського, який кілька місяців не виступав через травму спини отриманої на тренуванні. Перемога в Сеулі дозволить українцю повернутися в топ-100 рейтингу АТР і потрапити в основну сітку Вімблдону.