Знову найкращі! Українські легкоатлетки завоювали два "золота" на престижному турнірі

Ярослава Магучіх

Українські легкоатлетки продовжили свою переможну серію на турнірах у закритих залах у сезоні-2020. Після феєрії у словацькому місті Баньска Бистриця наші дівчата переможно виступили у Глазго.

Так, у секторі для стрибків у висоту на престижному турнірі золоту медаль завоювала одна з найкрасивіших спортсменок України Ярослава Магучіх. 18-річна спортсменка випередила всіх своїх конкуренток, підкоривши планку на висоті 1,93 метра.

Цікаво, що на турнірі у Словаччині Магучіх для перемоги знадобилося взяти висоту у 1,96 м.

Читайте: Є "золото"! Українські легкоатлетки зробили медальний дубль на престижному турнірі

У свою чергу у стрибках у довжину перше місце посіла Марина Бех-Романчук. Українка стрибнула на 6 метрів 90 сантиметрів, і продовжує лідирувати у загальному заліку World Indoor Tour.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ярослава Магучіх виграла турнір у Карлсруе, встановивши світовий рекорд серед спортсменок до 20 років у закритому приміщенні.