Юна українка з рекордом виграла чемпіонат Європи з легкої атлетики, випередивши росіянку

31,5 т.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучих здобула перемогу на юнацькому чемпіонаті Європи, який з 5 по 8 липня проходив в угорському Дьєрі. Наша співвітчизниця стала найсильнішою у секторі для стрибків у висоту, встановивши при цьому новий рекорд континентальних першостей у віковій категорії U-18.

Магучих показала результат 1 метр 94 сантиметри, істотно випередивши своїх найближчих суперниць. Її результат виявився на 11 сантиметрів кращим, ніж у представниці Фінляндії Джесіки Кахари і росіянки Марії Кочанової, яка виступала під нейтральним прапором.

Читайте: Одна з найкрасивіших легкоатлеток України вразила мережу розкішним тілом

"Я дуже щаслива, що показала свій кращий результат. Емоції просто зашкалюють. Ця перемога дуже важлива для мене, бо вже у жовтні я братиму участь у юнацьких Олімпійських іграх", - прокоментувала Магучих свій успіх.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська тенісистка Даяна Ястремська здобула перемогу на турнірі в Римі, у фіналі розгромивши росіянку.