Україна взяла два "золота" на ЧЄ зі стрибків у воду в Києві

19,8 т.
Україна взяла два 'золота' на ЧЄ зі стрибків у воду в Києві

Українці Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик виграли чемпіонат Європи зі стрибків у воду, який проходить у Києві з 5 по 11 серпня.

Наші співвітчизники завоювали перше "золото" для збірної України, ідеально виступивши в синхронних стрибках із триметрового трампліну.

25-річна запоріжанка і 23-річний маріуполець посіли перше місце, випередивши на 3,6 бала німецький дует Лу Мессенберг/Тіна Пунзель. Третю сходинку посіли спортсмени зі Швейцарії Мішель Хеймберг/Йонатан Суков.

Другу золоту нагороду в скарбничку України принесла Софія Лискун. 17-річна стрибунка у воду перемогла в стрибках із 10-метрової вишки. Цей успіх дозволив Лискун завоювати ліцензію на Олімпіаду-2020 в Токіо.

Читайте: Випередив на 0,01 секунди: український плавець виграв "золото" Кубка світу

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 роки тому Кесар і Оліферчик стали срібними призерами в командних змаганнях на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який також проходив у Києві.