Українська велогонщиця виграла Кубок світу

21,0 т.

Українська велогонщиця Яна Беломоїна стала переможницею Кубка світу з маунтинбайку. Наша співвітчизниця достроково забезпечила собі перемогу в загальному заліку, вигравши передостанній етап, який проходив в канадському Мон-Сен-Анн.

24-річна уродженка Луцька виявилася недосяжною для своїх переслідувачів за одну гонку до закінчення Кубка світу. У Канаді Беломоїна фінішувала першою в олімпійській дисципліні крос-кантрі з результатом 1:17:50.

Другою приїхала легендарна француженка Полін Ферран-Прево, а третьою стала канадська велогонщиця Кетрін Пендрел.

Читайте: "Це безумство!" Велогонщик російської команди шокував уболівальників після етапу Тур де Франс: фото не для людей зі слабкими нервами

Ця перемога дозволила українці набрати в загальному заліку 1050 очок. Таким чином Яна Беломоїна достроково стала переможницею Кубка світу, не залишивши суперницям жодних шансів посунути її з першого місця.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що російський велогонщик перехитрив поні , який несподівано вибіг на трасу.