Українка Білодід з історичним рекордом виграла чемпіонат світу з дзюдо

62,0 т.

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу в категорії до 48 кілограм .

Дарина стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу в історії. На момент перемоги їй виповнилося 18 років і 11 місяців.

У фіналі 18-річна киянка здолала місцеву фаворитку Фуну Тонако. Єдиний бал українці приніс один ваза-арі в середині вирішальний дуелі.

Президент Федерації дзюдо України Роман Насиров привітав українку з повторенням минулорічного досягнення.

Читайте: Українка Білодід завоювала "золото" Європейських ігор, перемігши росіянку

Нагадаємо, Дар'я Білодід в 2018 році виграла чемпіонат світу в Баку, ставши наймолодшою переможницею світової першості в історії дзюдо. У тому фіналі Дарина також перемогла Тонако.