Три "золота"! Україна справила фурор на чемпіонаті Європи з боротьби

26,2 т.
Три 'золота'! Україна справила фурор на чемпіонаті Європи з боротьби

Збірна України з вільної боротьби завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи, який із 8 по 14 квітня проходить у столиці Румунії, Бухаресті.

Спершу українка Оксана Лівач у фінальнiй сутичцi вагової категорії до 50 кг на останніх секундах здолала болгарську спортсменку Міглену Селішку.

На шляху до фіналу наша співвітчизниця по черзі перемогла представницю Азербайджану Туркан Насірову й туркеню Евін Демірхан.

Другу нагороду вищої проби здобула Ірина Гусяк у категорії до 55 кг, перемігши болгарку Евеліну Ніколову. Третє "золото" (до 68 кг) виграла Алла Черкасова. 29-річна львів'янка здобула перемогу над Аделою Ганзлічковою з Чехії — 11:6.

Після четвертого дня змагань збірна України лідирує в загальному заліку.

Раніше бронзові медалі завоювали Василь Шуптар і Олександр Хоцяновський.

Читайте: Українка виграла молодіжний ЧЄ з боротьби, здолавши в півфіналі росіянку

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Семен Новіков завоював золоту медаль чемпіонату світу зі спортивної боротьби серед спортсменів не старше 23 років, який проходив у Бухаресті (Румунія). Наш спортсмен став найкращим у греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 87 кг.