Україна виграла чемпіонат Європи зі стрільби, обігнавши Росію

21,0 т.

Збірна України стала переможцем чемпіонату Європи зі стрільби, який проходив у Баку. Наша команда виграла медальний залік континентальної першості в столиці Азербайджану.

В цілому наші спортсмени зуміли завоювати 22 комплекти нагород, які розігрувалися в 73 дисциплінах. З них 10 золотих, 8 срібних і 4 бронзові медалі.

Друге місце в загальнокомандному заліку посіла Росія, а замкнула топ-3 збірна Італії, передає xsport.

Читайте: Збірна України здобула 99 медалей на Дефлімпіаді-2017

Золотими медалістами у складі української команди стали:

Павло Коростильов - 25 м звичайний пістолет;

Павло Коростильов, Володимир Пастернак, Роман Бондарчук - 25 м звичайний пістолет;

Павло Коростильов - 50 м пістолет;

Дар'я Шаріпова, Наталія Калниш, Леся Леськів - 50 м із гвинтівки з упору лежачи;

Максим Городінець, Павло Крепостняк, Денис Ворона - 25 м швидкісний пістолет;

Павло Крепостняк - 25 м звичайний пістолет;

Ігор Кизима - 50 м по рухомих цілях;

Ігор Кизима, Максим Бабушок, Роман Товстоп'ят - 50 м по рухомих цілях;

Ігор Кизима - 50 м по змішаних рухомих мішенях;

Ігор Кизима, Роман Товстоп'ят, Максим Бабушок - 50 м по змішаних рухомих мішенях;

Анна Ільїна - 50 м з гвинтівки із трьох положень;

Читайте: Кримчанин здобув для України першу медаль чемпіонату світу з плавання

"Срібло" вибороли:

Сергій Куліш - 50 м з гвинтівки з трьох позицій;

Павло Коростильов, Олег Омельчук, Віктор Банкін - 50 м пістолет;

Наталія Калниш, Леся Леськів, Дар'я Шаріпова - 50 метрів із трьох положень із гвинтівки;

Дар'я Шаріпова - 50 м із гвинтівки з упору лежачи;

Максим Городінець - 25 м швидкісний пістолет;

Павло Крепостняк, Юрій Колесник, Максим Городінець - 25 м звичайний пістолет;

Юрій Колесник, Павло Крепостняк, Максим Городінець - 25 метрів пістолет;

Читайте: Україна завоювала чотири медалі на Кубку світу з художньої гімнастики

"Бронзу" взяли:

Павло Коростильов, Роман Бондарчук, Володимир Пастернак - 25 м командна стрілянина зі швидкісного пістолета;

Леся Леськів, Наталія Калниш, Світлана Бойкова - 300 м з гвинтівки з трьох положень;

Павло Крепостняк - 25 м швидкісний пістолет;

Максим Бабушок - 50 м по рухомих цілях.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Український самбіст завоював "золото" чемпіонату Європи.