Вперше в історії! Україна стала віцечемпіоном світу з сокки

Збірна України з сокки вперше у своїй історії здобула "срібло" чемпіонату світу, який з 2 по 11 червня пройшов у німецькому Ессені. У фіналі підопічні Віталія Мельника у серії післяматчевих буллітів поступилися команді Казахстану 1:2. Основний час завершився з рахунком 2:2.

Сокка – це різновид мініфутболу, де у кожній команді грають по 6 осіб. Регламент матчу – два тайми по 20 хвилин. На відміну від мініфутболу тут інші розміри поля та кількість гравців.

Українці невдало розпочали зустріч, пропустивши два м'ячі першими. Лише під кінець тайму наші співвітчизники змогли зібратися та зусиллями Мельника скоротити відставання.

Після перерви Україна влаштувала справжній штурм і той самий Андрій Мельник з київського "Глуста" оформив дубль.

У серії булітів впевненіше себе виявили казахи.

Україна – Казахстан – 2:2 (1:2 з буллітів)

Голи: Мельник, 18, 37 - Єлемесов, 9; Мурзабеків, 13.

На груповому етапі "жовто-сині" фінішували на першому місці, по черзі обігравши Єгипет (5:0), Казахстан (6:2) та Лівію (10:2). У плей-оф Україна була сильнішою за Албанію (3:1), Марокко (3:1) та Хорватію (1:0).

Дебютувала наша збірна на Socca World Cup минулого року. Тоді українці зупинилися у чвертьфіналі, поступившись Німеччині (3:8).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!