Скандал дня. Судді вкрали у Терлюги фінал ЧС, влаштувавши "неймовірний треш" і "зламавши" українку
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Скандал дня. Судді вкрали у Терлюги фінал ЧС, влаштувавши 'неймовірний треш' і 'зламавши' українку](https://i.obozrevatel.com/news/2023/10/25/filestoragetemp41.jpg?size=1944x924)
Українська каратистка Анжеліка Терлюга не вийшла у фінал чемпіонату світу, який цими днями проходить у Будапешті. У півфіналі вагової категорії до 55 кг 31-річна одеситка поступилася болгарській спортсменці Івет Горановій.
Спочатку українка перемогла з рахунком 14:11, проте потім сторона Горанової подала протест, заявивши, що в середині бою не працював секундомір. Судді ухвалили рішення відновити поєдинок із позначки 1:17 із рахунком 5:4 на користь Горанової. У результаті повторний бій завершився з рахунком 4:6 не на нашу користь.
Після цього Терлюга написала пронизливий пост у соцмережах, заявивши, що ніколи не пробачить Міжнародній федерації карате за цей день.
"Все найгірше, що могло трапитися, сталося сьогодні зі мною. Я чесно виграла всі поєдинки – і цей півфінал був неймовірний. Кожен бал, який був у цьому бою, був чесним. Далі суддя віддав мені перемогу, коли час закінчився. Я ніколи ще не відчувала такого щастя, як у той момент. І тут починається треш... Несправедливість, в яку я просто не можу повірити! Чому так сталося? За що? Чому зі мною?" – запитує Терлюга.
Українка не може повірити, що судді просто знайшли якусь помилку з таймером, а згодом змусили її йти і знову битися.
"І почали з рахунку, де я програю! Ви навіть не зробили новий бій. Серце болить, руки тремтять, коли пишу всі ці слова, мені хочеться кричати від болю, і я не знаю, що робити далі", – насилу стримала емоції наша каратистка.
Через деякий час Терлюга опублікувала другий пост, де відкрито звинуватила Міжнародну федерацію карате в крадіжці, зажадавши від них відповіді.
"Ви вкрали мій фінал! Вкрали мою мрію! Зламали мене сьогодні. Чому мені знову доводиться битися через речі чи суддівські помилки?! Чому ви зробили це зі мною?" – підсумувала Анжеліка.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!