Програли навіть Ямайці: українці на ОІ зайняли останні місця у бобслеї та танцях на льоду

4,2 т.

У понеділок, 14 лютого, українські спортсмени на Олімпіаді-2022 взяли участь у фінальних виступах у фігурному катанні та бобслеї. Проте в обох видах спорту "синьо-жовті" опинилися на останніх позиціях.

28-річна Лідія Гунько на монобобі, змагання на якому дебютують у програмі Ігор, посіла 20-те місце. Спортсменка з Івано-Франківська поступилася навіть суперниці з Ямайки, а переможниці, американці Кейлі Хамфріс, за сумою чотирьох спроб програла майже 10 секунд. Цікаво, що раніше Хамфріс двічі брала олімпійське "золото" у складі збірної Канади.

Українка Лідія Гунько на Олімпіаді-2022.

Також замкнули підсумковий протокол у танцях на льоду наші фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін. У першому танці українці показали 20-й результат серед 23 дуетів. До довільної програми допустили 20 пар, і Назарова з Нікітіним зайняли у ній 18-рядок. Проте за сумою двох прокатів наші спортсмени у фіналі посіли останнє місце.

Назарова та Нікітін у Пекіні-2022.

Переможцями стали французи Габріела Пападакіс і Гійом Сізерон, які обійшли конкурентів з ОКР і США.