Ігри нескорених: з'явилося відео нагородження українського бійця АТО

10,3 т.

Український боєць АТО Сергій Торчинський завоював першу медаль для нашої країни на "Іграх нескорених", які проходять у Канаді. Наш співвітчизник став бронзовим призером в секторі для штовхання ядра, показавши результат в 13,71 метра.

У мережі з'явилося відео нагородження 29-річного офіцера Національної поліції з Луцька. Сергій отримав свою медаль під бурхливі оплески трибун.

Читайте: Паралімпійська збірна України виграла чемпіонат світу з футболу: опубліковано відео тріумфу

Відзначимо, що Україну вперше запросили взяти участь в "Іграх нескорених", як учасника багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країну, військовослужбовці якої мають бойовий досвід.

Разом з Україною у цьому році в "Іграх нескорених" також дебютувала збірна Румунії.

15 українських спортсменів змагаються в атлетиці, пауерліфтингу, плаванні, стрільбі з лука, веслування на тренажерах і велоспорті на шосе.

Як повідомляв "Обозреватель", український борець Жан Беленюк став чемпіоном світу серед військовослужбовців, здолавши у фіналі росіянина.