Драматичні кадри колапсу легкоатлеток на чемпіонаті світу облетіли усі світові ЗМІ. Фото

11,4 т.

Легкоатлетки збірної Німеччини потрапили до об'єктива журналістів усього світу після півфінального забігу на 5000 метрів на чемпіонаті світу в американському Юджині. Багато спортсменок не витримали високої спеки: стовпчик термометра в тіні піднімався до 38 градусів за Цельсієм.

ЧС проходить у Юджині

Сара Бенфарес знепритомніла після фінішу.

Сара Бенфарес

21-річну спортсменку довелося терміново госпіталізувати.

Сара Бенфарес впала непритомною
Сару Бенфарес довелося госпіталізувати

Крім Бенфарес, проблеми в німецькій команді виникли у видатної бігунки Констанци Клостерхалфен, яка також бігла 5000 метрів.

Констанца Клостерхалфен

25-річна спортсменка була однією з лідерок, але за три кола до кінця камера показала її обличчя, на якому було видно лише страждання. У підсумку вона фінішувала 19-ю, знепритомнівши після закінчення гонки.

"Я думаю, що це було найважче коло, яке я коли-небудь бігала", – цитує Констанцу tagesspiegel.

Геза Краузе

Справжньої агонії зазнала і німкеня Геза Краузе на 3000-метровій дистанції з перешкодами. 29-річна атлетка двічі вигравала бронзу чемпіонату світу, проте складні погодні умови призвели до того, що вона фінішувала останньою.

Геза Краузе

"Важко отримувати задоволення, коли відбувається таке лайно", – сказала вона згодом в ефірі ARD.

Раніше українська легкоатлетка Ольга Ляхова, яка після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації зупинилася у Швейцарії, зізналася, що мріє якнайшвидше повернутися додому.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх оголосила бойкот турнірам, на яких братимуть участь російські спортсмени. Також вона розповіла про спілкування зі своїм кумиром із РФ Марією Ласіцкене.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Обозреватель і в Viber. Не ведіться на фейки!