Борець Богдан Грицай, який кинув виклик Усику, відреагував на своє звільнення з Олімпійського коледжу
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Богдан Грицай](https://i.obozrevatel.com/news/2021/1/12/12435219328597743309371658597791346262093511o.jpg?size=1944x924)
Борець вільного стилю Богдан Грицай, коментуючи рішення керівництва олімпійського коледжу імені Івана Піддубного в Києві звільнити його і Дмитра Несвятипаску з посади викладачів, подякував усім колегам за роботу.
На свій сторінці у Facebook спортсмен заявив, що виконував свої обов'язки якісно та з повною віддачею, зазначивши, що тільки з початку 2019 року вихованці його відділення завоювали титули на міжнародних і національних турнірах.
"Один чемпіон Європи; один бронзовий призер чемпіонату світу; дев'ять чемпіонів України; чотири срібні призери чемпіонату України; п'ять бронзових призерів чемпіонату України", – перерахував усі досягнення Грицай.
Як повідомляв OBOZREVATEL, Грицай здобув популярність в інтернеті, відповівши Усику на його відео, в якому Олександр показує, як нокаутує "диванного експерта".