Бильярдист, у якого немає рук, вразив інтернет своєю майстерністю

11,7 т.
Li Xiaodi

Китайський більярдіст Лі Сяоді став справжньою зіркою світової павутини після того, як взяв участь в одному з найбільших змагань країни. Спортсмен, який народився без рук, дійшов до фіналу, де програв з рахунком 6:13, але тим не менш, завоював неймовірну популярність своєю майстерністю і силою волі.

Відео з участю Лі зібрало тисячі переглядів і сотні коментарів. Фанати захоплюються спортсменом, який в дуже складній життєвій ситуації не здався, а вирішив боротися проти долі і переміг її.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам самим оцінити виступ цього видатного гравця.

Читайте: Непереможний китайський боксер за 96 секунд брутально побив екс-чемпіона світу

Як повідомляв раніше "Обозреватель" китайський легкоатлет зробив самий незвичайний забіг в світі.