"Абсолютно божевільний" розіграш з настільного тенісу зібрав 880 000 переглядів. Відео

6,8 т.
'Абсолютно божевільний' розіграш з настільного тенісу зібрав 880 000 переглядів. Відео

Матч з настільного тенісу між французами Симона Гозі та Феліксом Лебреном став справжнім хітом в інтернеті. Поєдинок 1/32 фіналу відбувся на турнірі серії WTT Champions у німецькому Штутгарті.

У другому сеті тенісисти видали неймовірний розіграш, який офіційний транслятор Євроспорт назвав "абсолютно божевільним". Менш ніж за 2 тижні момент зібрав близько 880 000 переглядів у Facebook.

Виграючи 10:7 17-річний Лебрен постійно атакував, демонструючи найпотужніші удари, проте 29-річний Гозі ефектно захищався та дочекався помилки суперника.

Якоїсь миті нерви менш досвідченого француза здали і він влучив у сітку.

Незважаючи на це, вже в наступному розіграші Фелікс був сильнішим, здобувши перемогу в сеті 11:8.

Зрештою матч закінчився перемогою юного тенісиста з рахунком 3:2. На турнірі Лебрен дійшов до півфіналу, де програв представнику Китаю Ма Лонг. Той у свою чергу поступився у фіналі співвітчизнику Лінь Юнь-Ху.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!