Українська легкоатлетка встановила світовий рекорд на чемпіонаті Європи

18,6 т.

Знаменита українська легкоатлетка Валентина Крепкіна встановила світовий рекорд. 50-річна спортсменка, яка виступає за національну команду ветеранів, зробила неймовірний потрійний стрибок.

Валентина зуміла стрибнути на відстань 10,77 метрів, про що інформує Федерація легкої атлетики України. Унікальне досягнення підкорилося нашій співвітчизниці на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів.

Читайте: Українець виграв "срібло" чемпіонату світу з легкої атлетики

Крім того, Крепкіна, яка була представлена у віковій категорії 50+, завоювала ще дві та одну бронзову медалі. Українці не було рівних у стрибку з жердиною і стрибках у довжину, а третє місце вона посіла в бігу на 60 метрів із бар'єрами.

Читайте: Російських легкоатлетів позбавили "золота" чемпіонату світу і "срібла" Олімпіади

Усього збірна України зуміла здобути в Анконі (Італія) 31 медаль - 12 золотих, 13 срібних і шість бронзових. У результаті наша команда зуміла увійти в топ-10 ЧЄ, отримавши 9-е місце.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби, що відбувся в Болгарії.