Українка здобула "золото" та "срібло" Кубку світу із плавання

24,4 т.
Дарина Зевіна

Українка Дарина Зевіна тріумфально стартувала на етапі Кубку світу із плавання, який проходить у Дубаї (ОАЕ) із 4 по 5 жовтня. У перший день змагань киянка завоювала "золото" та "срібло".

На дистанції 200 метрів на спині наша співвітчизниця створила справжню сенсацію. Зевіна виграла заплив із результатом 2:00.97, значно випередивши імениту венгерку Катінку Хоссу. Триразова олімпійська чемпіонка відстала від українки майже на чотири (!) секунди.

Читайте: Українська плавчиня блискуче виграла етап Кубку світу

Варто зазначити, що на Олімпіаді-2016, де Дарина не зуміла пробитися до фіналу, вона могла б здобути золоту медаль, якби показала подібний час. У Ріо перемогу святкувала американка Дірадо з показником 2.05.99.

"Срібло" на етапі в ОАЕ Зевіна завоювала в запливі 50 метрів на спині. До першого місця Даші не вистачило 0,22 секунди. "Золото" у цій дисципліні виграла все та ж Хоссу.

Нагадаємо, раніше українка з рекордом виграла дві медалі на Кубку світу з плавання.