Український плавець встановив рекорд чемпіонату Європи

28,4 т.

Українець Андрій Говоров встановив новий рекорд чемпіонату Європи з плавання на дистанції 50 м батерфляєм. Уродженець Севастополя показав результат 22.73 секунди в півфіналі континентальної першості в Лондоні.

Наш співвітчизник значно перевершив своїх суперників по кваліфікації і блискуче пройшов до фіналу, який відбудеться у вівторок, 17 травня. Варто зазначити, що 24-річний Говоров побив власне ж досягнення, яке він встановив у 2014 році.

Читайте: 19-річний українець виграв "золото" міжнародного турніру з плавання

Крім Андрія Україну у фінальних запливах також представить киянка Дарина Зевіна. Вона, як і її колега, вийшла у фінал на дистанції 200 м на спині. Даша показала результат 2: 08.66, будучи набагато швидшою за своїх опоненток.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України виграла чемпіонат Європи з плавання, випередивши Росію.