Чемпіон України здобув розгромну перемогу і вийшов на перше місце в Лізі чемпіонів

12,2 т.
мотор

Запорізький гандбольний клуб "Мотор" в матчі 8-го туру Ліги чемпіонів у гостях розгромив румунське "Динамо". Зустріч в Бухаресті завершилася з рахунком 35:27.

Вся гра пройшла під диктовку українських гандболістів. "Мотор" повністю володів ініціативою і на перерву пішов за рахунку 19:10.

Після перерви "Динамо" вже не дуже опиралося, розуміючи, що матч їм не врятувати. Запорожці, тим часом, продовжували грати на куражі, хоча ближче до кінця поєдинку українці трохи розслабилися, тим самим дозволивши гостям істотно скоротити відставання в рахунку.

Читайте: Український клуб "Мотор" створив гучну сенсацію у Лізі чемпіонів

Мотор (Україна) - Динамо (Румунія) - 35:27 (19:10)

Мотор: Пуховскі (8), Шельменко (4), Маласінскас (4), Калараш (4), Сорока (4), Козакевич (3), Жуков (2), Денисов (1), Кубатко (1)

Динамо: С. Естекі (10), А. Естекі (6), Асолтаней (2), Вранковіч (2), Рагот (1), Сандрук (1), Савенчо (1), Кімпан (1), Мусаві (1)

Ця перемога дозволила "Мотору" набрати 11 очок і очолити свою групу D. Принаймні, до матчу "Нанта", який відбудеться в неділю, 27 листопада.