Збірна України вирвала у Росії "золото" чемпіонату Європи зі стрільби

15,7 т.
Збірна України вирвала у Росії 'золото' чемпіонату Європи зі стрільби

Жіноча збірна України завоювала "золото" чемпіонату Європи зі стрільби з дрібнокаліберної зброї та стендової стрільби. У словенському Маріборі наші дівчата у фантастичній боротьбі випередили росіянок. Золотими медалістками у складі української команди в стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів стали Олена Костевич, Катерина Зеленська та Оксана Камінська.

Читайте: Українки вразили Росію стріляниною на Кубку світу з біатлону

У боротьбі за чемпіонство українки виявилися всього на одне очко точнішими від представниць збірної Росії - 1734 проти 1733. "Бронза" дісталася спортсменкам з Болгарії.

Читайте: Україна завоювала 63 медалі на чемпіонаті світу з плавання

Варто відзначити, що наша Олена Костевич в аналогічній дисципліні в одиночній стрільбі посіла третє місце. Чемпіонкою Європи стала угорка Софія Чонка. Нагадаємо, що це не перший подібний трімуф наших спортсменок. У березні українка феєрично виграла чемпіонат Європи зі стрільби .