Паралімпійська збірна України завоювала 41 медаль на Кубку світу

23,0 т.
паралімпійський біатлон

Паралімпійська збірна України блискуче виступила на Кубку світу з лижних гонок та біатлону. З 8 по 16 грудня наші співвітчизники завоювали у фінському місті Вуокаті 41 медаль.

Наша команда зуміла здобути на змаганнях, де брали участь 130 спортсменів із 20 країн світу, 19 золотих, 11 срібних та 11 бронзових медалей.

У загальнокомандному заліку Кубка світу збірна України посіла перше місце, інформує прес-служба Паралімпійського комітету України (ПКУ).

Читайте: "Образила життя": п'ятиразовий чемпіон Паралімпіади 2016 висміяв зрадників України

Варто зазначити, що у Фінляндії "жовто-синіх" представляло 28 спортсменів (зокрема 8 спортсменів-лідерів), серед яких - 9 із порушеннями зору та 11 - з ураженнями опорно-рухового апарату.