17-річна українка виграла Кубок Європи з дзюдо
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Дарина Білодід](https://i.obozrevatel.com/2018/6/24/253-78srt.jpg?size=1944x924)
Українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала "золото" на Відкритому Кубку Європи, який в ці дні проходить в словенському місті Подчетртек. У фінальній сутичці у ваговій категорії до 48 кг 17-річна киянка перемогла японку Хітомі Сакагучи.
Для Дарини цей успіх став першим за чотири місяці, які вона пропустила через травму.
У лютому цього року Білодід блискуче завершила турнір престижної комерційної серії Великого Шолома з дзюдо, який проходив в Дюссельдорфі. 17-річна киянка завоювала в Німеччині "золото", здобувши у фіналі розкішну перемогу над представницею Угорщини Євою Черновiцкi.
Раніше наша юна співвітчизниця виграла турнір у Франції .
Як повідомляв "Обозреватель", українські дзюдоїсти влаштували медальну феєрію в Європі, завоювавши 7 комплектів нагород.