Потрапила з донькою у фільм жахів: легендарна спортсменка втекла від російських обстрілів та постійних вибухів
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Потрапила з донькою у фільм жахів: легендарна спортсменка втекла від російських обстрілів та постійних вибухів](https://i.obozrevatel.com/news/2022/7/13/filestoragetemp-2022-07-13t144320-619.jpg?size=1944x924)
Легенда українського та світового пауерліфтингу Лариса Соловйова, яка взяла участь у своїх п'ятих Всесвітніх іграх у Бірмінгемі, зізналася, що 24 лютого потрапила в Києві у фільм жахів. Через війну з РФ багаторазова чемпіонка світу та рекордсменка не думала, що зможе підготуватися до змагань, але виграла "бронзу" у США.
На пресконференції української команди у Бірмінгемі Лариса зізналася, що дуже вдячна американцям за підтримку. І підкреслила неймовірну силу духу нашого народу.
"Мені вдалося виграти "бронзу" на своїх п'ятих Іграх. І я дуже вдячна американським людям і всьому світу за те, що ви підтримуєте нас у цей важкий час. Це дуже-дуже важливо для нас. Дуже пишаюся, що я – українка. Наші люди просто неймовірні. У них така сила духу, що важко підібрати слова", – сказала Лариса.
Переможниця чотирьох Всесвітніх ігор досі пам'ятає, що їй та її сім'ї довелося пережити у перші дні повномасштабного вторгнення Росії в лютому.
"Коли в нашій країні почалася війна, коли прокидаєшся о п'ятій ранку і бачиш, як пролітають винищувачі... Насправді це якийсь фільм жахів. У мене навіть зараз руки тремтять. Зовсім не вірилося, що все це почалося", – відзначила Соловйова.
Спортсменка наголосила, що кривава війна, розв'язана Путіним, торкнулася кожного українця.
"Ми з першого дня з донькою спустилися до підвалу, бо просто неможливо було слухати всі ці вибухи і бачити, що діялося навколо. Ми 10 днів просиділи у підвалі, у бомбосховищі і були змушені виїхати з Києва. На той момент я навіть не уявляла, що мені вдасться провести підготовку до цих змагань", – згадала Лариса.
"Чесно, я дуже пишаюся нашою країною та Спортивним комітетом, які підтримали нас у ці важкі часи. Нам вдалося виїхати на ці змагання і зробити майже все з того, що ми могли. Завдяки вашій підтримці ми виграємо цю війну, ми переможемо це зло", – впевнена Соловйова.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, як тренер відправив 60 дітей і тієї ж ночі був вбитий ракетою, а життя української чемпіонки перетворилося на жах.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!