Україна здобула три "срібла" на міжнародному турнірі з легкої атлетики

13,2 т.
Ольга Ляхова

Українські спортсменки тріумфально виступили на міжнародних легкоатлетичних змаганнях Gala dei Castelli, які відбулися у швейцарській Беллінцоні. Наші співвітчизниці завоювали три срібні медалі.

Ольга Ляхова продемонструвала свій найкращий результат сезону 2.00,32 хв, фінішувавши другою в бігу на 800 метрів, відставши від переможниці польки Анґеліки Ціхоцької менше, ніж на одну секунду. Ще одна українка Анастасія Ткачук на цій же дистанції показала лише восьмий час, інформує Федерація легкої атлетики України.

Читайте: Українка завоювала бронзову медаль на етапі Діамантової ліги

Друге "срібло" в бігу на 100 метрів Україні принесла Наталія Погребняк. Вона пробігла дистанцію за 11,26 секунди, поступившись представниці Болгарії Івет Лаловій (11,20).

А на 400-метрівці з бар'єрами срібну медаль виборола Анна Тітімець. Українка подолала свій етап за 56,36 секунди. Перемогла в забігу Леа Шпрунгер зі Швейцарії (55,83 сек).

Нагадаємо, напередодні український легкоатлет взяв "золото" на етапі Діамантової ліги в Римі.

Читайте: Україна виграла дві медалі на міжнародному турнірі з легкої атлетики

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна здобула медаль на Кубку Європи з бігу.