"Браво, чемпіон!" Порошенко привітав українського плавця з "золотом" Кубка світу

6,6 т.
'Браво, чемпіон!' Порошенко привітав українського плавця з 'золотом' Кубка світу

Український плавець Михайло Романчук став переможцем сьомого етапу Кубка світу, який проходив у столиці Катара Дохі. Наш співвітчизник виграв дистанцію в 1500 метрів, пропливши її за 15:07.06 хвилин. Свого найближчого переслідувача Романчук випередив на 91 сотих секунди.

Читайте: Українець Хитров нокаутом виграв свій перший титул на профі-рингу

Президент України Петро Порошенко привітав переможця з цим успіхом. "Вітаю Михайла Романчука із завоюванням золотої медалі на Кубку світу з плавання. Браво, чемпіон!", - написав Глава держави на своїй сторінці в Facebook.

Додамо, що в цьому ж запливі всього півсекунди не вистачило до п'єдесталу іншому українцеві Сергію Фролову. Як повідомляв "Обозреватель", раніше Петро Порошенко оригінально привітав боксера Олександра Усика з титулом "чемпіон року".