Україна виграла два "золота" на марафоні в Німеччині

33,6 т.
Україна виграла два 'золота' на марафоні в Німеччині

Українські спортсмени тріумфально пробігли міжнародний марафон в німецькому Майнці. Наші співвітчизники буквально окупували подіум в Німеччині, посівши п'ять з шести можливих призових місць.

Чоловіки виграли всі можливі комплекти медалей. Юрій Русюк із результатом 2 години 20 хвилин і 31 секунду завоював "золото". Він всього на одну хвилину випередив Антона Потоцького, який задовольнився "сріблом". Бронзова медаль дісталася Олександру Бабарику, який подолав дистанцію за 2:25.42.

Читайте: Міжнародна федерація виключила з календаря марафон в Росії

У дівчат переможцем марафону також стала українка. Катерина Карманенко виграла "золото" з показником 2:44.39. Ще одна наша співвітчизниця Світлана Смітюх фінішувала другою (3:03.25).

Нагадаємо, що нещодавно американець встановив світовий рекорд, пробігши напівмарафон з донькою в колясці.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка виграла один з найпрестижніших марафонів світу.