Українка Музичук зіграла внічию третю партію фіналу чемпіонату світу з шахів

1,8 т.

У суботу, 5 березня, у Львові відбулася третя партія матчу за звання чемпіонки світу з шахів між Марією Музичук і Хоу Іфань. Як і в першій партії, українці знову не вдалося використати перевагу кольору.

Музичук довго намагалася атакувати, володіла певною перевагою і використовувала весь резерв. До моменту закінчення партії на дошці залишилися по три пішаки і три фігури у китаянки проти двох у Марії. Після 36-го ходу суперниці погодилися на нічию. Рахунок в матчі 2:1 на користь Іфань. Наступна партія - 6 березня о 15:00. Нагадаємо, що за регламентом буде зіграно 10 партій, а в разі рахунку 5:5 передбачений тай-брейк.

Читайте: Музичук - Іфань: календар фіналу чемпіонату світу з шахів

Як повідомляв "Обозреватель", раніше став відомий призовий фонд фіналу чемпіонату світу Марія Музичук - Хоу Іфань.