Україна здобула п'яту золоту медаль на Паралімпійських іграх-2018

51,3 т.

Українка Оксана Шишкова стала чемпіонкою Паралімпійських ігор-2018, які проходять у південнокорейському Пхенчхані. 26-річна уродженка Харкова завоювала "золото" в індивідуальній гонці з біатлону на дистанції 10 км, що стало для збірної України п'ятим на цій Паралімпіаді.

МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ПАРАЛІМПІАДИ-2018

Наша співвітчизниця стала кращою у класі В2 - дисципліна для спортсменів із порушенням зору. Шишкова бездоганно провела всі чотири вогневі рубежі, не допустивши жодного промаху.

Читайте: "Ми - Україна!" Віце-чемпіонка Паралімпіади-2018 присвятила медалі воїнам АТО

Закривши всі мішені, Оксана серйозно випередила всіх опоненток, вигравши в підсумку у найближчої переслідувачки більше двох хвилин. Другою стала росіянка Михайлина Лисова, яка виступає у Пхенчхані під нейтральним прапором.

Ще одна представниця України Ольга Прилуцька боролася за "бронзу", проте в підсумку стала четвертою, пропустивши вперед німкеню Клару Клуг.

Ще дві медалі в "жовто-синю" скарбничку поклали біатлоністи Олександр Казик і Юрій Уткін. Наші спортсмени завоювали "срібло" і "бронзу" відповідно в індивідуальній гонці 12,5 км. При цьому Казик поступився білорусу Юрію Голубу всього 2,7 секунди в боротьбі за "золото".

Відзначимо, що партнером паралімпійської збірної України є мобільний оператор lifecell.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українські біатлоністи влаштували медальну феєрію на Паралімпіаді. Тепер в активі нашої команди на Іграх-2018 13 медалей - 5 золотих, 3 срібних і 5 бронзових.

Нагадаємо, що збірну України в Пхенчхані представляють 33 атлета. Наші паралімпійці виступають у трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні та гірських лижах.