Україна завоювала третє "золото" на Паралімпіаді-2018

56,6 т.
Україна завоювала третє 'золото' на Паралімпіаді-2018

Українець Ігор Рептюх завоював золоту медаль на Паралімпійських іграх-2018, які проходять у південнокорейському Пхенчхані.

Наш співвітчизник став кращим у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем у класі LW8 (з порушенням зору).

Рептюх подолав дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Його найближчий суперник француз Бенджаміс Давьє відстав майже на дві хвилини. "Бронзу" здобув норвежець Хакон Олсруд.

Читайте: Медальний залік Паралімпіади-2018 на 12 березня

Таким чином, для України це вже третє "золото" на Паралімпіаді-2018.

Ще одну медаль у скарбничку нашої країни принесла Осана Шишкова. Вона завоювала "срібло" в лижних гонках на дистанції 15 км у класі В2 (з порушенням зору). Інша українка в цій дисципліні Ольга Прилуцька стала шостою.

Трохи пізніше "бронзу" на дистанції 15 км у класі LW8 (стоячі) здобула лижниця Людмила Ляшенко. Зовсім трохи не вистачило до подіуму ще одній українці Юлії Батенковій-Бауман. Вона стала четвертою.

Нагадаємо, що українську команду представляють 33 атлета в трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні та гірських лижах.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що гімн України зворушив уболівальників на Паралімпіаді-2018.