Збірна України з футболу стала чемпіоном Паралімпіади-2016

108,8 т.

Збірна України з футболу 7х7 завоювала золоті медалі Паралімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро. У фінальному матчі "жовто-сині" в додатковий час обіграли Іран - 1:0.

Обидві команди в неспішному темпі почали зустріч, розуміючи всю важливість кожної помилки. Українці більше володіли ігровою та територіальною перевагою, проте довгий час не могли дібрати ключі до воріт суперника.

Читайте: Паралімпіада-2016: Україна встановила в Ріо історичний рекорд

І все ж активність наших футболістів дала про себе знати ближче до кінця першого тайму. Капітан "жовто-синіх" Володимир Антонюк узяв гру на себе й ефектно пробив у дальній кут із лінії штрафної.

Пропущений м'яч явно підбадьорив збірну Ірану, яка після перерви стала активніше йти вперед. Україна дисципліновано оборонялася, регулярно тікаючи в гострі контратаки.

Чудову нагоду подвоїти рахунок мали все той же Антонюк і Каграманян. Однак м'яч після удару нашого капітана з лінії воріт виніс захисник, а Едгар із забійної позиції пробив у штангу.

Усе йшло до мінімальної перемоги України, яка контролювала хід матчу, але за кілька хвилин зустрічі наші пропустили випад суперника, дозволивши Джемалі зрівняти рахунок. На останній секунді Романчук мав блискучий шанс забити другий - гостей врятувала поперечина.

Вирішальний м'яч на 5-й хвилині першого екстра-тайму забив Артем Красильников. Наш 13-й номер розстріляв ворота іранців, замкнувши передачу Віталія Романчука.

Читайте: Збірна України з футболу обіграла Бразилію на Паралімпіаді

Нагадаємо, що збірна України розгромила Нідерланди в півфіналі з рахунком 4:0.

Паралімпіада-2016: медальний залік турніру.