Ганьба! Російські хокеїстки пропустили 15 шайб на Олімпіаді-2018

22,0 т.

Жіноча збірна олімпійських атлетів з Росії з хокею зазнала третьої поспіль розгромної поразки на Іграх-2018 у Пхенчхані. У заключному матчі групового етапу підопічні Михайла Чеканова поступилися суперницями з Фінляндії - 1:5.

Збірна Суомі спокійно вела у три шайби після двох періодів. А в останній 20-хвилинці відбулася знаменна для росіянок події - вперше на Олімпіаді-2018 вони вразили ворота суперниць. Героєм стала Анна Шохіна.

Читайте: Дно на Олімпіаді: ганебний матч збірної Росії з хокею умістили в одну фотографію

Втім, це ніяк не вплинуло на підсумковий розгром росіянок, які завершили груповий етап на останньому місці. До цього "триколірні" поступилися канадкам і американкам - по 0:5. Таким чином, загальна різниця забитих і пропущених шайб у росіянок досягла показника 1:15.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні російські хокеїсти програли команді Словаччини у стартовій грі Олімпійських ігор 2018 року.