Олімпіада-2016: українки з рекордом сезону вийшли у фінал естафети 4х400 м

28,2 т.
Ольга Бібик

Жіноча збірна України впевнено вийшла у фінал Олімпійських ігор в естафеті 4х400 м. Наші дівчата показали у півфіналі другий результат, продемонструвавши свій рекордний час у нинішньому сезоні - 3:24.54 хв.

Стартувавши з восьмої доріжки, Аліна Логвиненко прекрасно пройшла дистанцію і другою передала естафетну паличку Ользі Бібик. На третьому етапі в бій пішла Тетяна Мельник, зумівши утримати позицію у першій двійці. А завершальний круг успішно пройшла Ольга Земляк.

Читайте: Це вже не спорт: Україну засудили і позбавили медалі в синхронному плаванні Олімпіади-2016

Переможницями забігу стала збірна США. Третіми прибігли полячки, які також кваліфікувалися до фіналу. Вирішальний забіг у цій дисципліні відбудеться 20 серпня.

Нагадаємо, напередодні кримська гімнастка з блискучою програмою вийшла в фінал Олімпіади. Крім того, українські байдарочниці пробилися у вирішальний заплив турніру в Ріо.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український чемпіон увійшов в історію Олімпійських ігор.