Визначився переможець чемпіонату світу з хокею

53,0 т.

Збірна Швеції виграла чемпіонат світу з хокею-2018. У фінальному поєдинку, який пройшов в датському Копенгагені, "синьо-жовті" хокеїсти обіграли команду Швейцарії - 3:2.

Поєдинок пройшов у безкомпромісній боротьбі, переможець якої визначився лише в серії післяматчевих буллітів.

Перші 15 хвилин на льоду точилася вперта позиційна гра без забитих шайб. Лише в кінці періоду збірні обмінялися влучними кидками - 1:1.

Подібний малюнок демонстрували хокеїсти і в другій двадцятихвилинці. Швейцарці вже на 3 хвилині вийшли вперед, але за 6 хвилин до свистка на перерву шведи впевнено реалізували більшість і знову зрівняли рахунок.

Третій період, як і екстратайм, нічим не порадував глядачів, а в серії хокейних пенальті удача посміхнулася шведам.

Читайте: Чемпіонат світу з хокею 2018: календар, результати, таблиці, розклад трансляцій

У матчі за третє місце Канада сенсаційно програла США і вперше з 2015 року не змогла виграти медалі турніру. На трьох минулих чемпіонатах світу канадці двічі брали "золото", один раз - "срібло".

Відзначимо, що збірна Росії зганьбилася в чвертьфіналі, програвши Канаді і втративши шанси на медалі.