"Маріуполь" відігрався з 0:2, але поступився "Краматорську" в серії буллітів в УХЛ

'Маріуполь' відігрався з 0:2, але поступився 'Краматорську' в серії буллітів в УХЛ

7 лютого, матчем між "Краматорськом" і "Маріуполем" завершився 32-й тур регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч.

Матч команди розпочали на зустрічних курсах, не дозволяючи супротивнику заволодівати навіть мінімальною перевагою. Незважаючи на це "Маріуполь" більше володів шайбою і частіше перевіряв Короваєва, але закинути у "чайок" так і не вдалося. А ось "Краматорськ" вчасно зловив противника на зміні, на швидкостях увірвався в зону і прошив Дмитрієва - в воротах своєї колишньої команди відзначився Ромащенко.

У другій двадцятихвилинці в'язка боротьба не давала змоги командам забивати, проте атак, що з одного, що з другої сторони було досить багато. Після екватора періоду "Краматорськ" зміг подвоїти свою перевагу - Столяренко реалізував чисельну перевагу своєї команди. І тільки після другого пропущеного гола "чайки" почали відіграватися - рахунок до мінімального скоротив Градусовв.

Більшу частину третього періоду команди провели в активному пресингу, але без закинутих шайб. І тільки за 3 хвилини до кінця третього відрізка зустрічі Коваленко прошив Короваєва і зрівняв рахунок на табло, перевівши матч в овертайм.

Однак, і додаткові 5 хвилин не змогли вирішити долю матчу, що означало серію булітів. У серії післяматчевих кидків краматорчани виявилися сильнішими, реалізувавши 2 своїх спроби проти однієї "Маріуполя". Таким чином команди поділили між собою 3 очка на користь "Краматорська".

"Краматорськ" - "Маріуполь" 3:2 ПБ (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Ромащенко (Таран, Золотухін), 15:26; 2:0 Столяренко (Сурсов, Мальцев, більш.), 31:39; 2:1 Градусів (Коваленко), 16:30; 2:2 Коваленко (Ложкін, Зайцев), 56:35; 3:2 Кривошапкін - переможний буліт.

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Цикало - Воронін, Большаков - Таран, Мальцев - Фірсов, Панков; Ципнятов - Золотухін - Ромащенко, Гринь (А) - Столяренко (К) - Сурсов, Кривошапкін - Ковальов - Жвачкін (А), Геворкян - Гринкевич - Олійник.

Маріуполь: Дмитрієв (Дуве); Скурихін - Фроленко, Костарєв - Пахмурін, Васильєв - Зуєв, Ложкін; Чердак (К) - Корчоха - Карпенко (А), Тимченко - Лихачов - Коваленко, Луговий - Мазур - Мостовий, Зайцев - Кудрін - Градусов.