Хокеїст "Білого Барса" чудо-фінтом забив красиву шайбу в УХЛ - Парі-Матч

9,5 т.
Хокеїст 'Білого Барса' чудо-фінтом забив красиву шайбу в УХЛ - Парі-Матч

У середу, 11 березня, в Києві відбувся стартовий поєдинок чвертьфіналу плей-офф Української хокейної ліги - Парі-Матч, в рамках якого білоцерківський "Білий Барс" впевнено обіграв столичних "Льодяних Вовкiв" і повів в серії.

Обидві команди показали масу гострих і яскравих атак, проте найбільше запам'яталась перша шайба білоцерківців в самому кінці першого періоду поєдинку. Кращий форвард "Білого Барса" Сергій Бабинець на п'ятаку обманним маневром обвів захисника і голкіпера киян, відправивши шайбу вже в порожній кут воріт.

Нагадаємо, що 14 березня о 13:00 в Білій Церкві команди проведуть повторний поєдинок. А, в разі необхідності, 16 березня о 18:45, також у Білій Церкві, буде проведений третій, вирішальний, матч. Прямі трансляції зустрічей будуть доступні на сайтах УХЛ і XSPORT.ua.