ХК "Донбас" зазнав другої поразки поспіль у Континентальному кубку

7,5 т.
ХК Донбас

Хокейний клуб "Донбас" програв заключний матч у групі В XXI розіграшу Континентального кубка. У Латвії чемпіон України поступився польському "Тихи" 2:4.

Незважаючи на швидкий старт, жодній із команд довгий час не вдавалося відкрити рахунок у матчі - або не вистачало влучності, або на шляху ставали голкіпери. Проте, за сім хвилин до кінця стартової двадцятихвилинки в боротьбі на п'ятаку воріт "Донбасу" Філіп Коморські виявився найбільш спритним. Через чотири хвилини Якуб Вітецький завершив атаку "Тихи" точним пострілом, а за дві хвилини до кінця періоду, поляки змогли зловити донеччан на контратаці - голом відзначився Ціші.

Читайте: Чемпіон України здобув видовищну перемогу в Континентальному кубку

Другий період донеччани почали ударно - не минуло й трьох хвилин як Віталій Лялька, Ілля Коренчук й Олександр Влад реалізували більшість "Донбасу". Коли ж у середині періоду команда Сергія Вітера отримала можливість пограти "5 на 3", спецбригада донеччан скоротила розрив у рахунку до однієї шайби - з передачі Віталія Ляльки відзначився Сергій Кузьмик. Незабаром після цього донеччани могли і зовсім зрівняти рахунок у матчі, проте Ілля Коренчук витратив занадто багато сил на перехоплення і ривок до воріт Каміла Левартовського, і з його кидком кіпер поляків впорався.

Якщо в першому періоді активніше діяли поляки, а в другому - донеччани, то в заключній двадцятихвилинці обидві команди поперемінно брали в облогу ворота один одного, проте не дивлячись на велику кількість моментів і навіть те, що обидві команди мали можливість розіграти зайвого гравця, довгий час рахунок на табло залишався незмінним. Коли ж до кінця зустрічі залишалася одна хвилина у ворота донеччан залишив Богдан Дьяченко, поляки змогли закинути четверту шайбу.

"Тихи" - "Донбас" - 4:2 (3:0, 0:2, 1:0)

Шайби: 1: 0 Коморські (більш.), 13:34, 2:0 Вітецький (Калиновські, Галант), 16:18, 3:0 Ціші (менш.), 1:53, 3:1 Лялька (Влад, Коренчук - більш.), 22:19, 3:2 Кузьмик (Лялька - більш.), 30:49, 4:2 Когут (Поціеха, Галант), 59:45.

Тихи: Левартовскі (Мюррей); Калиновські - Галант (А) - Вітецький, Ціура - Почіеха; Багінський - Гочінскі - Ржешутко (А), Брик - Котлорж (К); Щечура - Возніца - Ціші, Горни - Коларж; Коморські - Когут - Жезіорські.

Донбас: Дьяченко (Дуве); Лялька (А) - Костиков - Захаров (К), Ігнатенко - Александров; Коваленко - Мостовий - Новиков, Фірсов - Григор'єв; Луговий - Коренчук (А) - Кузьмик, Влад - Ординський; Свищев - Рубан, Шпак - Жовнір.

Переможцем цієї стадії і єдиним клубом, який пройшов далі, став латвійський "Курбадс", який після перемоги над "Донбасом" гарантував собі перше місце в групі.