"Донбас" удруге в сезоні переграв "Кременчук" і вийшов на перше місце

4,1 т.
'Донбас' удруге в сезоні переграв 'Кременчук' і вийшов на перше місце

21 листопада в Кременчуці відбувся другий поєдинок 10-го туру УХЛ Паріматч, у якому "Кременчук" приймав на своєму майданчику "Донбас".

Першими в рахунку повели господарі майданчика. Незважаючи на активні дії попереду донецької команди, форвард "городян" Денискін на 4-й хвилині відкрив рахунок – 1:0. Уже на 5-й хвилині донеччани зрівняли рахунок. Точним кидком відзначився Шишлянніков. Минуло ще три хвилини – і вже гості вийшли вперед –Бірюков із паса Шишляннікова закинув другу шайбу – 2:1.

Після забитого гола в гостей ще був шанс збільшити рахунок, але на 14-й хвилині Сигарьов не зміг переграти Новицького на виході. На 19-й хвилині "Донбас" усе ж закинув третю шайбу – ігровий снаряд опинився перед Монсом, який, стоячи біля чужих воріт, спокійно переправив каучуковий снаряд за "стрічку" – 3:1.

Другий період продовжився за таким же сценарієм, що й перший. Але з різницею тільки в тому, що було закинуто лише одну шайбу й тільки у ворота "Кременчука". Гості знову притиснули "городян" до воріт, не даючи тим навіть входити в чужу зону, що призвело до четвертого гола на екваторі матчу. Бірюков із-за воріт віддав пас на Сигарьова, і той закинув шайбу – 4:1.

Після четвертого гола тренер кременчуківців змінив Новицького на Гордюшина. І вже на 34-й хвилині голкіпер "городян" двічі врятував команду від пропущеної шайби. Двічі він у барвистому шпагаті оббив вихід на ворота від Шишляннікова.

У кінці періоду в "Кременчука" була можливість скоротити рахунок, але господарі не змогли реалізувати свою більшість. Кілька разів вони були близькі до цього, але двічі виручив кіпер "Донбасу" Андрюхов. В інших випадках шайба летіла повз воріт. На другу перерву команди йшли з рахунком 4:1 на користь донеччан.

В останньому періоді змінилася лише картина гри. "Донбас" грав другим номером, даючи можливість господарям майданчика атакувати. Але в підопічних Савицького нічого не виходило попереду. А під кінець матчу гості провели швидку контратаку, і Туркін з передачі Монса закинув п'яту шайбу, встановивши остаточний рахунок на табло.

Підсумковий рахунок поєдинку 5:1 на користь "Донбасу", і гості знову відірвалися в турнірній таблиці від кременчуківців на два очки, й далі посідаючи перше місце.

"Кременчук" "Донбас" 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 - Денискін, 3:46; 1:1 - Шишлянніков (Бірюков - Сигарьов), 4:13; 1:2 - Бірюков (Шишлянніков - Сигарьов), 7:12; 1:3 - Монс (Бірюков), 18:20; 1:4 - Сигарьов (Бірюков), 27:56; 1:5 - Туркін (Монс - Казаковцев), 58:26.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк - Григорян, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Толстушко, Яковлєв - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Созонов, Савицький - Волков - Пукс (А), Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискін.

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Григор'єв - Кутугін, -; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Пересунько - Карамнов - Костіков.