"Донбас" у напруженому матчі здобув перемогу над СК "Сокіл"

147
'Донбас' у напруженому матчі здобув перемогу над СК 'Сокіл'

10 січня у центральному матчі тижня у рамках 8-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Донбас" приймав СК "Сокіл".

Досить активна перша двадцятихвилинка принесла глядачам масу яскравих та небезпечних моментів біля воріт Андрія Макарова та Данила Яковлєва. Донеччанам вдалося перекидати свого супротивника з рахунком 11:6, але на табло за підсумками першого періоду горіли рівні 1:1. Зазначимо, що команди обмінялися голами у більшості – у "Донбасу" шайбу закинув Пилип Пангелов-Юлдашев, а у "Сокола" – Дмитро Марченков.

У другій двадцятихвилинці команди поводилися ще активніше, намагаючись заволодіти перевагою. Швидше це вдалося у донеччан - за другі 20 хвилин матчу господарі закинули три шайби, дві з яких - у більшості. Голи до свого активу записали Віктор Захаров, Віктор Туркін та Марк Калейниковас. СК "Сокіл", у свою чергу, відіграв один гол прямо в роздягальню донеччанам - на останній секунді періоду відзначився Сергій Мельников.

Більшу частину третього періоду команди провели без покинутих шайб, а ті моменти, що виникали біля воріт голкіперів, впевнено нейтралізували Андрій Макаров та Артур Оганджанян (воротар змінив Данила Яковлєва у третьому відрізку зустрічі). І навіть зняття голкіпера під кінець матчу не допомогло киянам відігратися, а сама зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь донецької команди.

"Донбас" - СК "Сокіл" 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

Шайби: 1:0 Пангелов-Юлдашев (Туркін, Пересунько, більш.), 09:42; 1:1 Марченко (Халіков, Іванов, більш.), 12:43; 2:1 Захаров, 28:49; 3:1 Туркін (Пангелов-Юлдашев, Пересунько, більш.), 35:19; 4:1 Калейниковас (Туркін, Медведєв, більш.), 39:28; 4:2 Мельников (Міцкевич), 39:59;

"Донбас": Макаров (Воріс); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрейків – Таран, Галигін; Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Садовіков – Захаров (К) – Кривошапкін, Морозов – Спруктс – Пересунько.

СК "Сокіл": Яковлєв (Оганджанян – з 40:00); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Фроленко – Петрухно (К), Моксунен; Костіцин (А) – Іванов – Марченков, Мельников – Шахворостов – Олійник, Аміров – Ніконоров – Бєляков, Курах – Хирса.