"Донбас" розбив "Білий Барс" і повернувся в лідери УХЛ

4,7 т.
'Донбас' розбив 'Білий Барс' і повернувся в лідери УХЛ

У Білій Церкві матчем між місцевим "Білим Барсом" і донецьким "Донбасом" стартував 38-й тур чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч.

Матч команди розпочали абсолютно на рівних і відразу було видно, що "барси" готові давати бій чинному чемпіону України. Однак низка вилучень під кінець періоду зламала гру "барсів" і Вадим Мазур зміг відрити рахунок в поєдинку.

Паритет на табло білоцерківці відновили тільки на екваторі зустрічі, коли Денис Бородай після відмінного пасу від Назара Ружнікова, прошив Богдана Дяченка. Під кінець двадцятихвилинки донецький клуб прорвало і за останні 7 хвилин другого періоду в воротах Кирила Кучера по черзі відзначилися Олександр Костыков, Тигран Манукян та Віктор Захаров, встановивши рахунок на табло 1:4.

Читайте: УХЛ зробила резонансну заяву в справі Гандзюк

У заключному відрізку зустрічі Артем Пуголовкін двічі відзначився у воротах Олександра Качули, який замінив в створі воріт Кирила Кучера, встановивши остаточний рахунок у матчі. А всі спроби білоцерківського клубу відігратися своєю впевненою грою зводив "нанівець" Богдан Дьяченко.

Підсумковий рахунок 1:6 і "Донбас" знову виходить на перше місце в турнірній таблиці, випереджаючи переслідувачів з Кременчука на 2 очка.

Відзначимо, що 20 лютого о 18:45 "Білий Барс" і "Донбас" проведуть другий за два дні поєдинок – зустріч відбудеться в рамках перенесеного 23-го туру УХЛ-Парі-Матч, а в прямому ефірі матч покаже телеканал XSPORT.

Також 20 лютого о 19:00 свій матч 37-го туру проведуть "Дніпро" і МХК "Динамо". Трансляція цього матчу буде доступна на сайті XSPORT.ua.

"Білий Барс" - "Донбас" 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)

Шайби: 0:1 Мазур (Коренчук, Дьяченко - більш.), 16:39; 1:1 Бородай (Ружныков), 29:54; 1:2 Костыков (Захаров, Манукян), 33:48; 1:3 Манукян (Костіков, Романенко), 37:10; 1:4 Захаров (Костіков), 39:14; 1:5 Пуголовкін (Гончаров - більш.), 50:53; 1:6 Пуголовкін (Мазур), 56:46

"Білий Барс": Кучер (Качула - з 40:00); Васильєв - Ядловський (А), Гребеник - Таран (А), Логач - Грицюк, Гриценко - Собко; Куцевич - Качан - Лєсников, Панченко - Ружніков - Бородай, Арабов - Печерських - Тимченко (К), Панов - Дурдиєв - Ромахін.

"Донбас": Дьяченко (Костенко); Александров - Романенко, Ігнатенко - Гончаров, Жовнір - Григор'єв, Воронін - Мостовий; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Манукян - Захаров (К) - Костіков, Пуголовкін - Кузьмик - Нікіфоров, Денискін - Карпенко - Разумов.