Збірна США створила сенсацію на чемпіонаті світу з хокею в Росії

20,7 т.
Чехія - США хокей

На чемпіонаті світу з хокею в Росії відбулися перші чвертьфінали. В одному з них збірна США створила справжню сенсацію, несподівано обігравши одного з головних фаворитів турніру Чехію.

Молода команда американців, що посіла четверте місце в групі В, зробила чинила супернику гідний опір. Пропустивши першими, США зуміли не просто відігратися, а й перевести зустріч в овертайм.

Читайте: Стали відомі суперники збірної України на чемпіонаті світу з хокею

У додатковий час команди переможця не виявили, а в серії буллітів чехи не зуміли реалізувати жодного з кидків. У підсумку підопічні Джона Хайнса перемогли з рахунком 2:1.

Ще одним півфіналістом прогнозовано стала збірна Фінляндії. Лідери групи В впевнено обіграли Данію, розгромивши суперника 5:1. Ще два матчі 1/4 фіналу відбудуться сьогодні о 20:15. Канада битиметься зі Швецією, а Росія зустрінеться з Німеччиною.

Читайте: Неподобство в Росії: інваліда-волонтера не пропустили на матч чемпіонату світу з хокею

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Угорщина здобула унікальну перемогу в груповому раунді ЧС-2016.