Збірна України розгромила Румунію у відборі на Олімпіаду-2018

12,8 т.

Збірна України ефектно стартувала в кваліфікації на Олімпійські ігри 2018 року.

У першому матчі в японському Саппоро наші хокеїсти розгромили Румунію з рахунком 3:0. "Жовто-сині" знервовано почали зустріч, вже у першому періоді заробивши в цілому 14 хвилин штрафу. Підопічні Олександра Савицького придивлялися до суперника, проте вже після перерви взяли гру під свій контроль.

Читайте: Збірна України у відборі на Олімпіаду-2018: розклад та результати

Другий період видався неймовірно ударним. Українці завдали 23 кидки по румунських ворітах, два з яких увінчалися успіхом - забивали Владислав Луговий і Андрій Міхнов. Вирішальну шайбу незадовго до закінчення зустрічі закинув Денис Ісаєнко.

Читайте: Канадський хокеїст довів до сліз дитини: зворушливе відео підірвало інтернет

Наступний матч наша команда проведе 12 лютого проти Хорватії.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що літак збірної України потрапив у халепу під час посадки в Японії.

Олімпійські Ігри - 2018. Відбірковий турнір

Група J

Україна - Румунія - 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Шайби : 1: 0 - Луговий (Кузьмик, Міхнов) - 29:32; 2:0 - Міхнов (Бондарєв) - 38:19; 3:0 - Ісаєнко (Гніденко, Кіча) - 54:35.

УКРАЇНА : Захарченко (Шевчук) - Толстушко, Петрухно, Захаров (К), Карпенко, Бабинець - Ісаєнко, Романенко (А), Кіча, Петранговський, Гніденко - Андрейків, Побєдоносцев, Міхнов, Бондарєв (А) - Алексюк, Таран, Луговий, Бойков, Кузьмик.