Збірна США зганьбилася на Кубку світу з хокею

18,3 т.

Збірна США ганебно завершила свій виступ на Кубку світу з хокею, який проходить у Торонто (Канада). У третьому турі американці зазнали поразки від Чехії з рахунком 3:4 і посіли останнє місце в групі.

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами, демонструючи досить рівну гру. Однак у другій 20-хвилинці чехи тричі вразили чужі ворота - відзначилися Мілан Міхалек, який оформив дубль, та Андрій Шустр. США відповіли голом Джастіна Абделкейдера.

Читайте: Смертельна шайба: в Чехії трагедією завершився хокейний матч

У заключному періоді номінальні гості кинулися відіграватися і завдяки зусиллям Райана МакДони скоротили відставання. Але переламати процес поєдинку і врятувати гру американцям так і не вдалося.

Таким чином, збірна США програла всі три матчі на груповому раунді Кубка світу і не змогла вийти в плей-офф, посівши в квартеті з Чехією, Фінляндією і Росією четверте місце.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Росія зі скандалом програла Швеції на Кубку світу з хокею.